WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Lütfen web sitemizi kullanmadan önce bu Web Sitesi Kullanım Koşullarını ve Gizlilik Politikasını dikkatlice okuyunuz. Gizlilik Politikası ve Site Kullanım Şartları bir bütün olup, Web Sitesi’ni kullanmaya başlayarak ikisini de kabul etmiş olursunuz.

www.ownthejewelry.com alan adındaki web sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (“Web Sitesi”) merkezi 931 Sokak No: 6/201 Kemeraltı, İzmir adresinde bulunan SAYAR KUYUMCULUK HIZMETLERI SAN. TİC. A.Ş.’nin (“Firma”) malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (“Kullanıcılar”) Web Sitesi’nde sunulan tüm hizmetleri kullanırken ve alışveriş yaparken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, Web Sitesi’ni kullanmaya devam etmekle, bu Kullanım Koşullarını okuduğunuzu, anladığınızı ve bu şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanıcıların Web Sitesi’nden bir ürün satın alması halinde, satın alma işlemi usulünce yapılacak mesafeli satış sözleşmesine tabi olacaktır. İşlem sırasında Kullanıcılar tarafından görülecek ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi şartları geçerli olacaktır.

Kullanıcıların Yükümlülükleri

Kullanıcı, Web Sitesi’nin kullanımında tersine mühendislik yapmayacağını ya da bunların kaynak kodunu bulmak veya elde etmek amacına yönelik herhangi bir başka işlemde bulunmayacağını aksi halde ve üçüncü kişiler nezdinde doğacak zararlardan sorumlu olacağını, hakkında hukuki ve cezai işlem yapılacağını peşinen kabul eder.

Kullanıcı, Web Sitesi içindeki faaliyetlerinde, Web Sitesi’nin herhangi bir bölümünde veya iletişimlerinde genel ahlaka ve adaba aykırı, kanuna aykırı, üçüncü kişilerin haklarını zedeleyen, yanıltıcı, saldırgan, müstehcen, pornografik, kişilik haklarını zedeleyen, telif haklarına aykırı, yasa dışı faaliyetleri teşvik eden içerikler üretmeyeceğini, paylaşmayacağını kabul eder. Aksi halde oluşacak zarardan tamamen kendisi sorumludur ve bu durumda ‘Web Sitesi’ yetkilileri, bu tür hesapları askıya alabilir, sona erdirebilir, yasal süreç başlatma hakkını saklı tutar. Bu sebeple yargı mercilerinden etkinlik veya kullanıcı hesapları ile ilgili bilgi talepleri gelirse paylaşma hakkını saklı tutar.

Fikri ve Sınai Mülkiyet Hakları

Web Sitesi’nde yer alan unvan, işletme adı, marka, patent, logo, tasarım, bilgi ve yöntem gibi tescilli veya tescilsiz tüm fikri mülkiyet hakları Web Sitesi işleteni ve sahibi firmaya veya belirtilen ilgilisine ait olup, ulusal ve uluslararası hukukun koruması altındadır. Web Sitesi’nin ziyaret edilmesi veya bu Web Sitesi’ndeki hizmetlerden yararlanılması söz konusu fikri mülkiyet hakları konusunda hiçbir hak vermez.

Web Sitesi’nde yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Web Sitesi’nin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

 

Web Sitesi içeriğine, tasarımına ve yazılımına ilişkin tüm mali hakların izinsiz kullanımı (işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma arz) bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü izinsiz ifşa ve kullanım, fikri ve sınai mülkiyet hakkının ihlali anlamına gelecektir.

Ürün Bilgisi

Firma, Web Sitesi’nde satışa sunulan ürünlerin bilgilerini güncel tutmak için makul gayreti gösterecektir. Ürünlerin renkleri bilgisayar ekran görüntüsü nedeniyle gerçeğinden farklı gözükebilir. Bu durumda Firma sorumlu tutulamaz.

Sorumluluk Sınırlandırmaları

Web Sitesi ziyaretçileri ve kullanıcıları, Web Sitesi üzerinden Firma’nın kontrolünde olmayan başka internet sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere link verilebileceğini, bu linkin yöneldiği internet sitesini veya işleten kişisini desteklemek amacıyla veya internet sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımadığını, söz konusu linkler vasıtasıyla erişilen portallar, internet siteleri, dosyalar ve içerikler, hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında Firma’nın herhangi bir sorumluluğu olmadığını kabul ve beyan eder.

 

Firma, Web Sitesi’nin yazılımının her türlü hatadan arınmış olduğunu ve Web Sitesi’nde herhangi bir virüs yer alıp almadığı konusunda herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. Eğer Web Sitesi’nde yer alan herhangi bir yazılım sebebi ile ziyaretçilerin kullandığı yazılım ve/veya donanım unsurlarına herhangi bir zarar gelirse Firma’ya bu konuda hiçbir sorumluluk yüklenemez.

Kullanım Koşullarında Değişiklikler

Firma, Web Sitesi ve Web Sitesi uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, Web Sitesi Kullanım Koşulları ile Web Sitesi’nde sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, Web Sitesi’ni yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler Web Sitesi’nde yayım anında yürürlüğe girer. Web Sitesi’nin kullanımı ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer internet sayfaları için de geçerlidir. Bu sebeple kullanıcıların Web Sitesi’ne her girişte bu yasal uyarı sayfasını ziyaret etmeleri tavsiye edilmektedir.

Web Sitesi’ni ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kullanım Koşulları ile ilgili bize aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Unvanı: SAYAR KUYUMCULUK HIZMETLERI SAN. TİC. A.Ş.
Adresi: 931 Sokak No. 6/201 Kemeraltı/İzmir
Telefon: +90 212 512 97 10
E-posta: info@ownthejewelry.com

Kullanıcılar, talep ve şikayetleri ile ilgili kanuni parasal sınırlar dahilinde yerleşim yerlerindeki İl ve İlçe Hakem Heyetleri ile Tüketici Mahkemeleri’ne başvurabilirler.